Kat.číslo: KN-9536320
Kleště kabelové 320mm 1000V VDE princip rohatky se západkou 9536320
Produkt není skladem
ks
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-9536320
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: KN-9536320
Popis
  • snadná manipulace díky nízké hmotnosti a kompaktní konstrukci
  • lze použít i ve stísněných poměrech
  • na měděné a hliníkové kabely, jednovodičové i vícevodičové, až do průměru 60 mm
  • nevhodné na ocelový drát a ocelová lana
  • návlek pevného ramene s ploškou pro opření při stříhání
  • speciální nástrojová ocel ve zvláštní jakosti, kovaná, kalená v oleji
  • kalenébřity s přesným výbrusem řežou hladce, čistě a bez deformace
  • černě fosfátované nářadí
  • leštěná hlava
  • rukojeti izolované vícesložkovými obaly
  • certifikace VDE
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964EIX
- rohový modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - pracovní deska INOX obsahuje: - 5 závěsných skříněk s plynovou pružinou - 1 závěsná skříňka rohová - 1 vysoká skříň 1-dvéřová a 1 dvoudvéřová se 4-mi policemi - 1 spodní skříňka s 8-mi zásuvkami - 1 spodní skříňka na kolečkách se 7-mi zásuvkami - 1 spodní skříňka s odpadkovýn košem - 1 spodní skříňka dvoudvéřová - 1 spodní skříňka se 4-mi zásuvkami - 1 spodní skříňka rohová - 1 nerezová pracovní deska v rozměru 1361x463x38mm, 1 v rozměru 2041x463x38mm a 1 rohová deska - 5+2 zadní děrované panely - 2+5+2 zadní výztuhy