Kat.číslo: KN-9536320
Kleště kabelové 320mm 1000V VDE princip rohatky se západkou 9536320
Produkt není skladem
ks
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-9536320
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: KN-9536320
Popis
  • snadná manipulace díky nízké hmotnosti a kompaktní konstrukci
  • lze použít i ve stísněných poměrech
  • na měděné a hliníkové kabely, jednovodičové i vícevodičové, až do průměru 60 mm
  • nevhodné na ocelový drát a ocelová lana
  • návlek pevného ramene s ploškou pro opření při stříhání
  • speciální nástrojová ocel ve zvláštní jakosti, kovaná, kalená v oleji
  • kalenébřity s přesným výbrusem řežou hladce, čistě a bez deformace
  • černě fosfátované nářadí
  • leštěná hlava
  • rukojeti izolované vícesložkovými obaly
  • certifikace VDE
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-2342 ... až ... KR-2345
- tepelně zušlechtěná hlava - topůrko z tvrdého ořechového dřeva - spojení hlavy a topůrka zajištěné epoxidovou pryskyřicí - kónické hrany - délka 260mm