Kat.číslo: KN-9536320
Kleště kabelové 320mm 1000V VDE princip rohatky se západkou 9536320
Produkt není skladem
ks
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-9536320
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: KN-9536320
Popis
  • snadná manipulace díky nízké hmotnosti a kompaktní konstrukci
  • lze použít i ve stísněných poměrech
  • na měděné a hliníkové kabely, jednovodičové i vícevodičové, až do průměru 60 mm
  • nevhodné na ocelový drát a ocelová lana
  • návlek pevného ramene s ploškou pro opření při stříhání
  • speciální nástrojová ocel ve zvláštní jakosti, kovaná, kalená v oleji
  • kalenébřity s přesným výbrusem řežou hladce, čistě a bez deformace
  • černě fosfátované nářadí
  • leštěná hlava
  • rukojeti izolované vícesložkovými obaly
  • certifikace VDE
Nejprodávanější produkty
Kód: RC-8951000020
- snadná manipulace díky možnosti ovládání jednou rukou - ergonomické držení s tlumením vibrací pro bezpečné uchopení - podložný talíř 150mm se suchým zipem s 15 otvory - díky citlivé spoušti plně regulovatelných 10.000 ot./min - 4 stupně regulace pro oscilaci - bruska se vyznačuje nízkoprofilovým tělem - výška pouhých 107mm - odsávání brusného prachu - určena i do náročného prostředí - gumový chránič na přední straně