Kat.číslo: KN-9536320
Kleště kabelové 320mm 1000V VDE princip rohatky se západkou 9536320
Produkt není skladem
ks
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-9536320
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: KN-9536320
Popis
  • snadná manipulace díky nízké hmotnosti a kompaktní konstrukci
  • lze použít i ve stísněných poměrech
  • na měděné a hliníkové kabely, jednovodičové i vícevodičové, až do průměru 60 mm
  • nevhodné na ocelový drát a ocelová lana
  • návlek pevného ramene s ploškou pro opření při stříhání
  • speciální nástrojová ocel ve zvláštní jakosti, kovaná, kalená v oleji
  • kalenébřity s přesným výbrusem řežou hladce, čistě a bez deformace
  • černě fosfátované nářadí
  • leštěná hlava
  • rukojeti izolované vícesložkovými obaly
  • certifikace VDE
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964A-BLK-EX
- modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - multiplex pracovní deska tl. 35 mm z bukového dřeva, s ochranným lakem z lněného oleje