KN-982501SL Šroubovák PZ 1 /80mm 1000V - Slim 12
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-982501SL
Šroubovák PZ 1 /80mm 1000V - Slim
Produkt není skladem
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-982501SL
Produkt není skladem
KN-982502SL Šroubovák PZ 2 /100mm 1000V - Slim 12
Kat.číslo: KN-982502SL
Šroubovák PZ 2 /100mm 1000V - Slim
Kat.číslo: KN-982502SL
Popis
  • snížený průměr izolace čepele pro hluboko uložené pružinové a šroubové prvky
  • ergonomicky tvarovaná dvoukomponentní rukojeť
  • tvar rukojetí bránící kutálení při odložení
  • chromvanadmolybdenová ocel
  • kalený hrot
  • izolující vícesložková rukojeť
  • certifikace VDE
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-102.107.215
VYROBENO V NĚMECKU. - 242 vysoce kvalitních nástrojů v EVA vložkách - kombinované klíče: 5,5 - 32 mm - 1/4" + 3/8" + 1/2" oboustranné ráčny, bity a prodlužovací nástavce - 1/4" ořechy (šestihranné): 3,5 - 14 mm - 3/8" ořechy (6 ks):8 - 24 mm - 1/2" ořechy (6 ks): 10 - 32 mm - nástrčné klíče: E4 - E20 - sortiment kleští - sortiment šroubováků: plochý, TX, PH - příklepové, měřicí a řezné nástroje - sada pilníků - 1/2" nástrčné klíče: 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 -21 - 22 - 24 - 27 - 30 - 32 mm - 1/2" prodlužovací nástavce: 125 + 250 mm - různé adaptéry - svítilna