KN-982501SLS Šroubovák PZ 1 /80mm 1000V - Slim 1
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-982501SLS
Šroubovák PZ 1 /80mm 1000V - Slim
Produkt není skladem
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-982501SLS
Produkt není skladem
KN-982502SLS Šroubovák PZ 2 /100mm 1000V - Slim 1
Kat.číslo: KN-982502SLS
Šroubovák PZ 2 /100mm 1000V - Slim
Kat.číslo: KN-982502SLS
Popis
  • hrot pohonu pro profilové šrouby PlusMinus
  • použití u elektroinstalačních komponent, jako např. u pojistkových automatů
  • snížený průměr izolace čepele pro hluboko uložené pružinové a šroubové prvky
  • tvar rukojetí bránící kutálení při odložení
  • chromvanadmolybdenová ocel
  • izolující vícesložková rukojeť, certifikace VDE
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-2241
- vystřihovací nůžky na plech s pákovým převodem na krátké tvarové střihy - břity přizpůsobeny pro střih přímý a levé oblouky - břity mají mikro ozubení, které zamezuje sesmeknutí plechu mimo osu střihu - ergonomická rukojeť - max. tloušťka plechu 1,2mm - délka kleští 250mm
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-2241
Skladem na prodejně:6 ks
ks
Kód: KR-101.517.000
- 7 zásuvek s plnovýsuvem na kuličkových ložiskách - centrální zamykání všech zásuvek cylindrickým zámkem - ochrana proti překlopení (zabraňuje současnému otevření několika zásuvek) - možnosti uložení nářadí na boční stěně i na pracovníploše, - inteligentní využití prostoru s dalšími malými bočními zásuvkami na obou stranách - boční stěny s perforovaným nástěnným roštem pro optimální kompatibilitu s našimi hákové systémy - celoobvodová ochrana nárazníku z ABS a TPR - nejvyšší řada dílenských vozíků - rozměr vozíku: V 1000 x H 479 x Š 1119 mm - rozměr zásuvky: Š 800 x H 400 mm - rozměr přídavných bočních zásuvek: Š 300 x H 300 x V 50 mm
Cena:
do 14 dnů
Kat.číslo: KR-101.517.000
ks
Kód: KR-3964K-H504
- pracovní stůl a skříň, systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - pracovní deska Multiplex tl. 35mm z bukového dřeva, s ochranným lakem z lněného oleje