KR-100120 Nástavec 1/4" 12,0mm PROFI Line 1
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-100120
Nástavec 1/4" 12,0mm PROFI Line
Skladem na prodejně:8 ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-100120
Skladem na prodejně:8 ks
KR-100130 Nástavec 1/4" 13,0mm PROFI Line 1
Kat.číslo: KR-100130
Nástavec 1/4" 13,0mm PROFI Line
Skladem na prodejně:15 ks
Kat.číslo: KR-100130
Skladem na prodejně:15 ks
KR-100140 Nástavec 1/4" 14,0mm PROFI Line 1
Nástavec 1/4" 14,0mm PROFI Line