KR-101110 Nástavec 1/4" 11,0mm prodloužený PROFI Line 1
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-101110
Nástavec 1/4" 11,0mm prodloužený PROFI Line
Skladem na prodejně:14 ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-101110
Skladem na prodejně:14 ks
KR-101120 Nástavec 1/4" 12,0mm prodloužený PROFI Line 1
Kat.číslo: KR-101120
Nástavec 1/4" 12,0mm prodloužený PROFI Line
Skladem na prodejně:20 ks
Kat.číslo: KR-101120
Skladem na prodejně:20 ks
KR-101130 Nástavec 1/4" 13,0mm prodloužený PROFI Line 1
Nástavec 1/4" 13,0mm prodloužený PROFI Line