KR-120010 Nástavec 1/4" Torx E10 PROFI Line 1
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-120010
Nástavec 1/4" Torx E10 PROFI Line
Skladem na prodejně:4 ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-120010
Skladem na prodejně:4 ks
KR-120011 Nástavec 1/4" Torx E11 PROFI Line 1
Kat.číslo: KR-120011
Nástavec 1/4" Torx E11 PROFI Line
Skladem na prodejně:6 ks
Kat.číslo: KR-120011
Skladem na prodejně:6 ks
Popis
  • vyrobeno z kvalitní chromvanadiové oceli
  • povrchová úprava: chrom
  • leštěný povrch
  • DIN 3124 / ISO 2725-1
  • délka nástavce je 25mm
Parametry
Kód Hmotnost (kg)
KR-120004 0,011
KR-120005 0,012
KR-120010 0,018
Nejprodávanější produkty
Kód: FT-28045
Cena:
do týdne
Kat.číslo: FT-28045
Produkt není skladem
ks
Kód: KR-2998K
Cena:
Kat.číslo: KR-2998K
ks
Kód: FT-28000
- aku vrtací šroubovák s příklepem - bezkartáčový (bezuhlíkový) motor s velkým výkonem 80Nm - nový moderní typ motoru BRUSHLESS je výkonnější, má menší nároky na spotřebu energie a delší životnost - celokovová převodovka dává možnost plně využít maximální výkon a zajišťuje plynulý chod - plynulé nastavení volby druhu použití otočným prstencem (vrtání s příklepem / vrtání / šroubování)- - utahovací moment v rozsahu 20 ti stupňů - pohodlná pogumovaná ergonomická rukojeť,umístění ovládacích prvků uzpůsobené pro pravou i levou ruku - FESTA SHARE 20V aku vrtačka je součástí skupiny výrobků s možností využívat Li-Ion batarie 2,0 Ah a 4,0 Ah ve všech strojích takto označených - Li-Ion technologie použitá v bateriích FESTA Power x tools nabízí možnost dobíjet baterie kdykoliv bez snižování jejich kapacity - uloženo v kufru