KR-130120 Nástavec 1/4" 12,0mm COMBI PROFI Line 1
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-130120
Nástavec 1/4" 12,0mm COMBI PROFI Line
Skladem na prodejně:12 ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-130120
Skladem na prodejně:12 ks
KR-130130 Nástavec 1/4" 13,0mm COMBI PROFI Line 1
Kat.číslo: KR-130130
Nástavec 1/4" 13,0mm COMBI PROFI Line
Skladem na prodejně:4 ks
Kat.číslo: KR-130130
Skladem na prodejně:4 ks
KR-130140 Nástavec 1/4" 14,0mm COMBI PROFI Line 1
Nástavec 1/4" 14,0mm COMBI PROFI Line