KR-200210 Nástavec 3/8" 21,0mm PROFI Line 1
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-200210
Nástavec 3/8" 21,0mm PROFI Line
Skladem na prodejně:72 ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-200210
Skladem na prodejně:72 ks
KR-200220 Nástavec 3/8" 22,0mm PROFI Line 1
Kat.číslo: KR-200220
Nástavec 3/8" 22,0mm PROFI Line
Skladem na prodejně:79 ks
Kat.číslo: KR-200220
Skladem na prodejně:79 ks
KR-200240 Nástavec 3/8" 24,0mm PROFI Line 1
Nástavec 3/8" 24,0mm PROFI Line