KR-220005 Nástavec 3/8" Torx E5 PROFI Line 1
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-220005
Nástavec 3/8" Torx E5 PROFI Line
Skladem na prodejně:2 ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-220005
Skladem na prodejně:2 ks
KR-220006 Nástavec 3/8" Torx E6 PROFI Line 1
Kat.číslo: KR-220006
Nástavec 3/8" Torx E6 PROFI Line
Skladem na prodejně:5 ks
Kat.číslo: KR-220006
Skladem na prodejně:5 ks
KR-220007 Nástavec 3/8" Torx E7 PROFI Line 1
Nástavec 3/8" Torx E7 PROFI Line
Skladem na prodejně:8 ks
Skladem na prodejně:8 ks
KR-220008 Nástavec 3/8" Torx E8 PROFI Line 1
Nástavec 3/8" Torx E8 PROFI Line
Skladem na prodejně:1 ks
Skladem na prodejně:1 ks
KR-220010 Nástavec 3/8" Torx E10 PROFI Line 1
Nástavec 3/8" Torx E10 PROFI Line
KR-220011 Nástavec 3/8" Torx E11 PROFI Line 1
Nástavec 3/8" Torx E11 PROFI Line
Skladem na prodejně:4 ks
Skladem na prodejně:4 ks
KR-220012 Nástavec 3/8" Torx E12 PROFI Line 1
Nástavec 3/8" Torx E12 PROFI Line
KR-220014 Nástavec 3/8" Torx E14 PROFI Line 1
Nástavec 3/8" Torx E14 PROFI Line
KR-220016 Nástavec 3/8" Torx E16 PROFI Line 1
Nástavec 3/8" Torx E16 PROFI Line
Skladem na prodejně:3 ks
Skladem na prodejně:3 ks
KR-220018 Nástavec 3/8" Torx E18 PROFI Line 1
do 14 dnů
Nástavec 3/8" Torx E18 PROFI Line
Produkt není skladem
do 14 dnů
Produkt není skladem
KR-220020 Nástavec 3/8" Torx E20 PROFI Line 1
Nástavec 3/8" Torx E20 PROFI Line
Popis
  • vyrobeno z kvalitní chromvanadiové oceli
  • povrchová úprava: chrom
  • leštěný povrch
  • DIN 3124 / ISO 2725-1
Parametry
Kód Hmotnost (kg)
KR-220004 0,022
KR-220005 0,022
KR-220006 0,022
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964K-H5049-K4
- modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - multiplex pracovní deska tl. 35 mm z bukového dřeva, s ochranným lakem z lněného oleje obsahuje: - 4x skříňka horní 680x281x350mm - 1x skříň 1 dveře, 4 police, uzamykatelná, 600x458x2000mm - 1x skříňka spodní 4 zásuvky 680x458x910mm - 1x skříňka spodní 5 zásuvek 680x458x910mm - 3x výztuha zadní 1420x65x30mm bez otvorů - 1x deska Multiplex (bukové dřevo) 680x463x35mm - 1x výztuha zadní 1420x32,5x30mm bez otvorů - 1x skříňka spodní 9 zásuvek 680x458x910mm - 1x deska Multiplex (bukové dřevo) 2041x463x35mm - 1x výztuha zadní 1420x65x30mm bez otvorů - 4x panel zadní děrovaný 600mm s čtvercovými otvory