KR-220008 Nástavec 3/8" Torx E8 PROFI Line 1
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-220008
Nástavec 3/8" Torx E8 PROFI Line
Skladem na prodejně:1 ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-220008
Skladem na prodejně:1 ks
KR-220010 Nástavec 3/8" Torx E10 PROFI Line 1
Kat.číslo: KR-220010
Nástavec 3/8" Torx E10 PROFI Line
Skladem na prodejně:2 ks
Kat.číslo: KR-220010
Skladem na prodejně:2 ks
KR-220011 Nástavec 3/8" Torx E11 PROFI Line 1
Nástavec 3/8" Torx E11 PROFI Line
Skladem na prodejně:4 ks
Skladem na prodejně:4 ks
KR-220012 Nástavec 3/8" Torx E12 PROFI Line 1
Nástavec 3/8" Torx E12 PROFI Line
KR-220014 Nástavec 3/8" Torx E14 PROFI Line 1
Nástavec 3/8" Torx E14 PROFI Line
KR-220016 Nástavec 3/8" Torx E16 PROFI Line 1
Nástavec 3/8" Torx E16 PROFI Line
Skladem na prodejně:3 ks
Skladem na prodejně:3 ks
KR-220018 Nástavec 3/8" Torx E18 PROFI Line 1
do 14 dnů
Nástavec 3/8" Torx E18 PROFI Line
Produkt není skladem
do 14 dnů
Produkt není skladem
KR-220020 Nástavec 3/8" Torx E20 PROFI Line 1
Nástavec 3/8" Torx E20 PROFI Line
Popis
  • vyrobeno z kvalitní chromvanadiové oceli
  • povrchová úprava: chrom
  • leštěný povrch
  • DIN 3124 / ISO 2725-1
Parametry
Kód Hmotnost (kg)
KR-220004 0,022
KR-220005 0,022
KR-220008 0,022
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-30654
Cena:
ks
Kód: FT-28103
Cena:
do týdne
Kat.číslo: FT-28103
ks
Kód: KR-3964D-BLK-EX
- modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - multiplex pracovní deska tl. 35 mm z bukového dřeva, s ochranným lakem z lněného oleje
Kat.číslo: KR-3964D-BLK-EX
Kód: PA-PKA32LI
- aku jednoruční řetězová pila je díky svým kompaktím rozměrům užitečným pomocníkem při prořezávání stromů a keřů při práci v omezeném prostoru - její provoz je v porovnání s většími stroji tichý - bezuhlíkový motor pro vyšší výkon a delší životnost - minimální potřeba údržby - automatický systém mazání - možnost řezání vysokých živých plotů nebo stromu pomocí přídavného prodlužovacího nástavce - dvě délky vodících lišt (152 a 203 mm) pro různé typy řezu a materiálu -rozteč řetězu 3/8" (kompatibilní s většinou na trhu) - hmotnost pouze 1,9kg - součástí balení je stroj, 1x baterie 20V/4Ah, 1x nabíječka, 2x vodící lišty (152 / 203mm), 2x pilový řetěz (3/8" / 1,1mm), ochranný kryt
Kat.číslo: PA-PKA32LI
Kód: KR-3964K-BLK-020
- modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - multiplex pracovní deska tl. 35 mm z bukového dřeva, s ochranným lakem z lněného oleje obsahuje: - 4x skříňka horní 680x281x350mm - 1x skříňka spodní 2 dveře 680x458x910mm - 1x skříňka spodní 4 zásuvky 680x458x910mm - 1x skříňka spodní 5 zásuvek 680x458x910mm - 3x výztuha zadní 1420x65x30mm bez otvorů - 2x deska Multiplex (bukové dřevo) 1361x463x35mm - 2x výztuha zadní 30x32,5x1420mm bez otvorů -1x skříňka spodní 8 zásuvek 680x458x910mm - 4x panel zadní děrovaný 615x24x1052mm s čtvercovými otvory