Kat.číslo: KR-30010-010
Nástavec 3/8" 10,0mm 4-hran vnitřní na olejové zátky Automotive
Skladem na prodejně:1 ks
ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-30010-010
Skladem na prodejně:1 ks
ks
Katalogové číslo: KR-30010-010
Popis
  • pro zátky s vnitřním 4-hranem
  • vyrobeno z kvalitní chromvanadiové oceli
  • povrchová úprava: chrom
  • leštěný povrch
  • DIN 3124 / ISO 2725-1
Parametry
Hmotnost (kg) 0,054
Nejprodávanější produkty
Kód: FT-28021
- aku zázový utahovák 1/4" s kroutícím momentem max 150Nm - výkonný a použitelný pro utahování a povolování šroubů, matic - výkonný motor, celokovová převodovka zajišťují plynulý chod a využít výkon AKU utahováku naplno s nižší spotřebouenergie - pohodlná pogumovaná ergonomická rukojeť, umístění ovládacích prvků uzpůsobené pro pravou i levou ruku - FESTA SHARE 20V aku utahovák je součástí skupiny výrobků s možností využívat Li-Ion batarie 2,0 Ah a 4,0 Ah ve všech strojích takto označených - Li-Ion technologie použitá v bateriích FESTA Power x tools nabízí možnost dobíjet baterie kdykoliv bez snižování jejich kapacity, dochází také k jen velmi pomalému samovybíjení - pro běžnou práci je baterie s kapacitou 2,0Ah (k.č. 28080) dostačující, pro práci s předpokladem větší zátěže doporučujeme použít baterii s kapacitou 4,0Ah (k.č. 28081) - dodáváno bez baterie a nabíječky