Kat.číslo: KR-30010-010
Nástavec 3/8" 10,0mm 4-hran vnitřní na olejové zátky Automotive
Skladem na prodejně:1 ks
ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-30010-010
Skladem na prodejně:1 ks
ks
Katalogové číslo: KR-30010-010
Popis
  • pro zátky s vnitřním 4-hranem
  • vyrobeno z kvalitní chromvanadiové oceli
  • povrchová úprava: chrom
  • leštěný povrch
  • DIN 3124 / ISO 2725-1
Parametry
Hmotnost (kg) 0,054
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3979
- nosnost 3000 kg,nastavitelná výška 280 až 440mm - podpěra je určena k podepření při montáži a opravách na podvozku vozidla - umístěte na pevný, čistý, adhezivní a vodorovný podklad (ideální je asfaltovaná či betonová plocha) - nutno zabránit samovolnému posunu vozidla - nikdy nezvedejte a nepokládejte na podpěru vozidlo s korozí karosérie a podvozku, hrozí zřícení!! - sada 2 ks
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-3979
Skladem na prodejně:3 pár
pár
Kód: KR-3964K-85S-W
- pracovní stůl systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - pracovní deska MULTIPLEX tl. 35mm z bukového dřeva, s ochranným lakem z lněného oleje