Kat.číslo: KR-30010-010
Nástavec 3/8" 10,0mm 4-hran vnitřní na olejové zátky Automotive
Skladem na prodejně:1 ks
ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-30010-010
Skladem na prodejně:1 ks
ks
Katalogové číslo: KR-30010-010
Popis
  • pro zátky s vnitřním 4-hranem
  • vyrobeno z kvalitní chromvanadiové oceli
  • povrchová úprava: chrom
  • leštěný povrch
  • DIN 3124 / ISO 2725-1
Parametry
Hmotnost (kg) 0,054
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-38112
- hydraulický zvedák s nosností do 2000kg - minimální výška pouze 75mm - prodloužené rameno - rychlý zdvih ramene - gumové sedlo
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-38112
Kód: PA-H33
- plynová topidla, pro vytápění hal, staveb a větších prostorů - možno použít pro vysoušení neobývaných místností - vestavěné piezoelektrické zapalování - napájení: 230V/50Hz - palivo: plyn butan G30 - tlak plynu (bar) 0,7 - maximální topný výkon (kW) 33 - průtok vzduchu: 650 m3 / h - maximální odběr plynu (kg/h) 2,4 - termostat proti přehřátí (°C) 75
Cena:
Kat.číslo: PA-H33
Kód: KR-3964B-BLK-EX
- modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - multiplex pracovní desky tl. 35 mm z bukového dřeva, s ochranným lakem z lněného oleje