Kat.číslo: KR-30010-010
Nástavec 3/8" 10,0mm 4-hran vnitřní na olejové zátky Automotive
Skladem na prodejně:1 ks
ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-30010-010
Skladem na prodejně:1 ks
ks
Katalogové číslo: KR-30010-010
Popis
  • pro zátky s vnitřním 4-hranem
  • vyrobeno z kvalitní chromvanadiové oceli
  • povrchová úprava: chrom
  • leštěný povrch
  • DIN 3124 / ISO 2725-1
Parametry
Hmotnost (kg) 0,054
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964K-H504
- pracovní stůl a skříň, systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - pracovní deska Multiplex tl. 35mm z bukového dřeva, s ochranným lakem z lněného oleje
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-3964K-H504
Kód: KR-4321
- 6-ti dílná souprava jehlových pilníků - materiál: nástrojová uhlíková ocel T12 - plochý, kruhový, půlkulatý, 2x trojhranný, čtyřhranný - délka pilníků 165mm - v rolovací tašce