Kat.číslo: KR-310000
Kardan 1/2" PROFI Line
Skladem na prodejně:6 ks
ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-310000
Kardan 1/2" PROFI Line
Skladem na prodejně:6 ks
ks
Katalogové číslo: KR-310000
Popis
  • vyrobeno z kvalitní chromvanadiové oceli
  • povrchová úprava: chrom
  • leštěný povrch
  • DIN 3124 / ISO 2725-1
Parametry
Hmotnost (kg) 0,147
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964A-BLK-EX
- modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - multiplex pracovní deska tl. 35 mm z bukového dřeva, s ochranným lakem z lněného oleje
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-3964A-BLK-EX
Skladem na prodejně:2 ks
Kód: KR-2585-34
Cena:
Kat.číslo: KR-2585-34
Skladem na prodejně:4 ks
Kód: KR-101.107.200
- dílenský vozík LT700 7 zásuvek BASIC LINE - konstrukce z tenkého, avšak silného a odolného materiálu - centrální zámek všech zásuvek - nosnost na zásuvku: 45 kg - výsuvnost zásuvek: 100% - rozměry: Š 720 x H 475 x V 1000mm - rozměrzásuvek: 600 x 400 mm - určen pro moduly Basic Line či PROFI Line