KR-320016 Nástavec 1/2" Torx E16 PROFI Line 1
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-320016
Nástavec 1/2" Torx E16 PROFI Line
Skladem na prodejně:3 ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-320016
Skladem na prodejně:3 ks
KR-320018 Nástavec 1/2" Torx E18 PROFI Line 1
Kat.číslo: KR-320018
Nástavec 1/2" Torx E18 PROFI Line
Skladem na prodejně:2 ks
Kat.číslo: KR-320018
Skladem na prodejně:2 ks
KR-320020 Nástavec 1/2" Torx E20 PROFI Line 1
Nástavec 1/2" Torx E20 PROFI Line
KR-320022 Nástavec 1/2" Torx E22 PROFI Line 1
Kód Hmotnost (kg)
KR-320010 0,054
KR-320012 0,057
KR-320016 0,061
Dokumentace
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964-EX-099
- rozšiřující set k dílenskému nábytku MOBILIO - díky tomuto setu lze rozšířit hloubku pracovní plochy na 696 mm - určeno pro 2 spodní skříně - na ilustrační fotografii naleznete detailní vizualizaci
Cena:
Kat.číslo: KR-3964-EX-099
Skladem na prodejně:96 ks
ks
Kód: PA-PKA32LI
- aku jednoruční řetězová pila je díky svým kompaktím rozměrům užitečným pomocníkem při prořezávání stromů a keřů při práci v omezeném prostoru - její provoz je v porovnání s většími stroji tichý - bezuhlíkový motor pro vyšší výkon a delší životnost - minimální potřeba údržby - automatický systém mazání - možnost řezání vysokých živých plotů nebo stromu pomocí přídavného prodlužovacího nástavce - dvě délky vodících lišt (152 a 203 mm) pro různé typy řezu a materiálu -rozteč řetězu 3/8" (kompatibilní s většinou na trhu) - hmotnost pouze 1,9kg - součástí balení je stroj, 1x baterie 20V/4Ah, 1x nabíječka, 2x vodící lišty (152 / 203mm), 2x pilový řetěz (3/8" / 1,1mm), ochranný kryt