KR-320022 Nástavec 1/2" Torx E22 PROFI Line 1
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-320022
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-320022
Kat.číslo: KR-320024
Nástavec 1/2" Torx E24 PROFI Line
Skladem na prodejně:1 ks
Kat.číslo: KR-320024
KR-320012 0,057
KR-320022 0,121
Dokumentace
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-30654
Cena:
do 14 dnů
Produkt není skladem
ks
Kód: FT-28103
Cena:
do týdne
Kat.číslo: FT-28103
Produkt není skladem
ks
Kód: KR-3964D-BLK-EX
- modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - multiplex pracovní deska tl. 35 mm z bukového dřeva, s ochranným lakem z lněného oleje
do 14 dnů
Kat.číslo: KR-3964D-BLK-EX
Kód: PA-PKA32LI
- aku jednoruční řetězová pila je díky svým kompaktím rozměrům užitečným pomocníkem při prořezávání stromů a keřů při práci v omezeném prostoru - její provoz je v porovnání s většími stroji tichý - bezuhlíkový motor pro vyšší výkon a delší životnost - minimální potřeba údržby - automatický systém mazání - možnost řezání vysokých živých plotů nebo stromu pomocí přídavného prodlužovacího nástavce - dvě délky vodících lišt (152 a 203 mm) pro různé typy řezu a materiálu -rozteč řetězu 3/8" (kompatibilní s většinou na trhu) - hmotnost pouze 1,9kg - součástí balení je stroj, 1x baterie 20V/4Ah, 1x nabíječka, 2x vodící lišty (152 / 203mm), 2x pilový řetěz (3/8" / 1,1mm), ochranný kryt
Kat.číslo: PA-PKA32LI
Kód: KR-3964K-BLK-020
- modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - multiplex pracovní deska tl. 35 mm z bukového dřeva, s ochranným lakem z lněného oleje obsahuje: - 4x skříňka horní 680x281x350mm - 1x skříňka spodní 2 dveře 680x458x910mm - 1x skříňka spodní 4 zásuvky 680x458x910mm - 1x skříňka spodní 5 zásuvek 680x458x910mm - 3x výztuha zadní 1420x65x30mm bez otvorů - 2x deska Multiplex (bukové dřevo) 1361x463x35mm - 2x výztuha zadní 30x32,5x1420mm bez otvorů -1x skříňka spodní 8 zásuvek 680x458x910mm - 4x panel zadní děrovaný 615x24x1052mm s čtvercovými otvory