KR-325045 Nástavec 1/2" bit Torx T45 /56mm PROFI Line 1
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-325045
Nástavec 1/2" bit Torx T45 /56mm PROFI Line
Skladem na prodejně:13 ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-325045
Skladem na prodejně:13 ks
KR-325050 Nástavec 1/2" bit Torx T50 /56mm PROFI Line 1
Kat.číslo: KR-325050
Skladem na prodejně:14 ks
Kat.číslo: KR-325050
Skladem na prodejně:14 ks
KR-325055 Nástavec 1/2" bit Torx T55 /56mm PROFI Line 1
Skladem na prodejně:10 ks
Skladem na prodejně:10 ks
Skladem na prodejně:8 ks
Skladem na prodejně:8 ks
Skladem na prodejně:5 ks
Skladem na prodejně:5 ks
Popis
  • vyrobeno z kvalitní chromvanadiové oceli
  • hrot z oceli typu S2 (chrom/silicium/magnesium/molybden/vanadium)
  • bit Torx T 45
  • povrchová úprava: chrom
  • leštěný povrch
Parametry
Kód Hmotnost (kg)
KR-325010 0,096
KR-325015 0,096
KR-325045 0,116
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964K-PK03
- pracovní stůl, systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - pracovní deska MULTIPLEX tl. 35mm z bukového dřeva, s ochranným lakem z lněného oleje
Cena:
Kat.číslo: KR-3964K-PK03
Skladem na prodejně:1 ks
ks
Kód: KR-102.107.215
VYROBENO V NĚMECKU. - 242 vysoce kvalitních nástrojů v EVA vložkách - kombinované klíče: 5,5 - 32 mm - 1/4" + 3/8" + 1/2" oboustranné ráčny, bity a prodlužovací nástavce - 1/4" ořechy (šestihranné): 3,5 - 14 mm - 3/8" ořechy (6 ks):8 - 24 mm - 1/2" ořechy (6 ks): 10 - 32 mm - nástrčné klíče: E4 - E20 - sortiment kleští - sortiment šroubováků: plochý, TX, PH - příklepové, měřicí a řezné nástroje - sada pilníků - 1/2" nástrčné klíče: 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 -21 - 22 - 24 - 27 - 30 - 32 mm - 1/2" prodlužovací nástavce: 125 + 250 mm - různé adaptéry - svítilna