KR-325060 Nástavec 1/2" bit Torx T60 /56mm PROFI Line 1
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-325060
Nástavec 1/2" bit Torx T60 /56mm PROFI Line
Skladem na prodejně:8 ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-325060
Skladem na prodejně:8 ks
KR-325070 Nástavec 1/2" bit Torx T70 /56mm PROFI Line 1
Kat.číslo: KR-325070
Skladem na prodejně:5 ks
Kat.číslo: KR-325070
Skladem na prodejně:5 ks
Popis
  • vyrobeno z kvalitní chromvanadiové oceli
  • hrot z oceli typu S2 (chrom/silicium/magnesium/molybden/vanadium)
  • bit Torx T 60
  • povrchová úprava: chrom
  • leštěný povrch
Parametry
Kód Hmotnost (kg)
KR-325010 0,096
KR-325015 0,096
KR-325060 0,18
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3833
Cena:
Skladem na prodejně:4 ks
ks
Kód: KR-32081C
- 230V/24 W - 64 LED SMD - 930 lux (1m) - 2500 lumen - 6000 Kelvin - IP54 - 3m kabel - robustní plastový kryt odolný proti nárazům s ochranou hran - teleskopický podstavec: kovová konstrukce pro dobrou rovnováhu, možnost otáčení o 360°
Cena:
do 14 dnů
Kat.číslo: KR-32081C
Produkt není skladem
ks
Kód: KR-102.107.215
VYROBENO V NĚMECKU. - 242 vysoce kvalitních nástrojů v EVA vložkách - kombinované klíče: 5,5 - 32 mm - 1/4" + 3/8" + 1/2" oboustranné ráčny, bity a prodlužovací nástavce - 1/4" ořechy (šestihranné): 3,5 - 14 mm - 3/8" ořechy (6 ks):8 - 24 mm - 1/2" ořechy (6 ks): 10 - 32 mm - nástrčné klíče: E4 - E20 - sortiment kleští - sortiment šroubováků: plochý, TX, PH - příklepové, měřicí a řezné nástroje - sada pilníků - 1/2" nástrčné klíče: 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 -21 - 22 - 24 - 27 - 30 - 32 mm - 1/2" prodlužovací nástavce: 125 + 250 mm - různé adaptéry - svítilna
Skladem na prodejně:3 ks
Kód: KR-102.107.BL1
do 14 dnů
Kat.číslo: KR-102.107.BL1
Produkt není skladem
- základní klempířské nůžky pro pohodlné střihy otevřených radiusů - břity mají mikro ozubení, které zamezuje sesmeknutí plechu mimo osu střihu - ergonomická rukojeť - max. tloušťka plechu 1,2mm - délka kleští 240mm