KR-325060 Nástavec 1/2" bit Torx T60 /56mm PROFI Line 1
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-325060
Nástavec 1/2" bit Torx T60 /56mm PROFI Line
Skladem na prodejně:8 ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-325060
Skladem na prodejně:8 ks
KR-325070 Nástavec 1/2" bit Torx T70 /56mm PROFI Line 1
Kat.číslo: KR-325070
Skladem na prodejně:5 ks
Kat.číslo: KR-325070
Skladem na prodejně:5 ks
Popis
  • vyrobeno z kvalitní chromvanadiové oceli
  • hrot z oceli typu S2 (chrom/silicium/magnesium/molybden/vanadium)
  • bit Torx T 60
  • povrchová úprava: chrom
  • leštěný povrch
Parametry
Kód Hmotnost (kg)
KR-325010 0,096
KR-325015 0,096
KR-325060 0,18
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964K-BLK-004-EX
- pracovní stůl systém skříněk MOBILIO - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - obsahuje: - skříň spodní 2dveře - skříň spodní 4 zásuvky - skříň spodní 5 zásuvek - skříň spodní 8 zásuvek - pracovní deska z bukové překližky Multiplex 1361x696x35mm - 5x konzole pro montáž extra hluboké desky Mobilio
Cena:
Kat.číslo: KR-3964K-BLK-004-EX
Skladem na prodejně:1 ks
ks
Kód: KR-2242
- vystřihovací nůžky na plech s pákovým převodem na krátké tvarové střihy - břity přizpůsobeny pro střih přímý a pravé oblouky - břity mají mikro ozubení, které zamezuje sesmeknutí plechu mimo osu střihu - ergonomická rukojeť - max. tloušťka plechu 1,2mm - délka kleští 250mm
Cena:
ks
Kód: KR-3964-28
- 2 zásuvky, horní zásuvka s otvory pro hadice a navijáky - vnitřní rozměr horní zásuvky 560x400x393mm, spodní zásuvky 560x400x232mm - modulární systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - nyvijáky nejsou součástí