KR-330270 Nástavec 1/2" 27,0mm COMBI PROFI Line 1
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-330270
Nástavec 1/2" 27,0mm COMBI PROFI Line
Skladem na prodejně:3 ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-330270
Skladem na prodejně:3 ks
KR-330300 Nástavec 1/2" 30,0mm COMBI PROFI Line 1
Kat.číslo: KR-330300
Nástavec 1/2" 30,0mm COMBI PROFI Line
Skladem na prodejně:4 ks
Kat.číslo: KR-330300
Skladem na prodejně:4 ks
KR-330320 Nástavec 1/2" 32,0mm COMBI PROFI Line 1
Nástavec 1/2" 32,0mm COMBI PROFI Line