KR-335060 Nástavec 1/2" bit Torx T60 /100mm PROFI Line 1
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-335060
Nástavec 1/2" bit Torx T60 /100mm PROFI Line
Skladem na prodejně:2 ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-335060
Skladem na prodejně:2 ks
KR-335370 Nástavec 1/2" bit Torx T70 /100mm s otvorem PROFI Line 1
Kat.číslo: KR-335370
Nástavec 1/2" bit Torx T70 /100mm s otvorem PROFI Line
Skladem na prodejně:3 ks
Kat.číslo: KR-335370
Skladem na prodejně:3 ks
KR-345330 Nástavec 1/2" bit Torx T30 /200mm s otvorem PROFI Line 1
Skladem na prodejně:1 ks
Skladem na prodejně:1 ks
Popis
  • vyrobeno z kvalitní chromvanadiové oceli
  • hrot z oceli typu S2 (chrom/silicium/magnesium/molybden/vanadium)
  • povrchová úprava: chrom
  • leštěný povrch
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964K-H5049-K4
- modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - multiplex pracovní deska tl. 35 mm z bukového dřeva, s ochranným lakem z lněného oleje obsahuje: - 4x skříňka horní 680x281x350mm - 1x skříň 1 dveře, 4 police, uzamykatelná, 600x458x2000mm - 1x skříňka spodní 4 zásuvky 680x458x910mm - 1x skříňka spodní 5 zásuvek 680x458x910mm - 3x výztuha zadní 1420x65x30mm bez otvorů - 1x deska Multiplex (bukové dřevo) 680x463x35mm - 1x výztuha zadní 1420x32,5x30mm bez otvorů - 1x skříňka spodní 9 zásuvek 680x458x910mm - 1x deska Multiplex (bukové dřevo) 2041x463x35mm - 1x výztuha zadní 1420x65x30mm bez otvorů - 4x panel zadní děrovaný 600mm s čtvercovými otvory