Kat.číslo: KR-3400-50
Sada klíčů ráčnových 10-19mm CLICKRAFT COMBINATION 4ks PROFI Line
Skladem na prodejně:5 ks
ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-3400-50
Skladem na prodejně:5 ks
ks
Katalogové číslo: KR-3400-50
Popis
  • 4-dílná souprava ráčnových klíčů
  • efektivita a rychlost ráčny - utahování a uvolňování bez sejmutí klíče z matice
  • jemná ráčna v očku klíče (72 zubů)
  • minimální zpětný chod jen 5°
  • vyrobeno z kvalitní chromvanadiové oceli
Parametry
Hmotnost (kg) 0,89
Kusovník
Kat.číslo Název Dodání Cena za MJ (ks)
[bez DPH]
Množství
KR-3410 Klíč ráčnový 10mm CLICKRAFT COMBINATION PROFI Line - 1 ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-3410
Klíč ráčnový 10mm CLICKRAFT COMBINATION PROFI Line - 1 ks
Skladem na prodejně:15 ks
Cena za MJ (ks) [bez DPH]: 304,00
KR-3413 Klíč ráčnový 13mm CLICKRAFT COMBINATION PROFI Line - 1 ks
Kat.číslo: KR-3413
Klíč ráčnový 13mm CLICKRAFT COMBINATION PROFI Line - 1 ks
Skladem na prodejně:15 ks
Cena za MJ (ks) [bez DPH]: 330,00
KR-3417 Klíč ráčnový 17mm CLICKRAFT COMBINATION PROFI Line - 1 ks
Klíč ráčnový 17mm CLICKRAFT COMBINATION PROFI Line - 1 ks
Skladem na prodejně:22 ks
KR-3419 Klíč ráčnový 19mm CLICKRAFT COMBINATION PROFI Line - 1 ks
Klíč ráčnový 19mm CLICKRAFT COMBINATION PROFI Line - 1 ks
Skladem na prodejně:20 ks
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-32109
- profesionální Aku vrtačka/šroubovák, bezuhlíkový - celokovové rychlosklíčidlo 2,0 - 13,0mm - max. kroutící moment 50Nm - otáčky 0-400 / 0-1400 ot./min - 2 rychlosti - 15+1 stupňů kroutících momentů - LED osvětlení pracovní plochy -L/P chod - ukazatel nabití - háček na opasek - 33 dílná sada 1/4" bitů - 10 dílná sada vrtáků HSS-G DIN338 - dodáváno v kufříku se 2 bateriemi a nabíječkou