KR-3401-19 Klíč ráčnový 19mm CLICKRAFT DOUBLE PROFI Line 1
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-3401-19
Klíč ráčnový 19mm CLICKRAFT DOUBLE PROFI Line
Skladem na prodejně:8 ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-3401-19
Skladem na prodejně:8 ks
KR-3401-20 Klíč ráčnový 20mm CLICKRAFT DOUBLE PROFI Line 1
Kat.číslo: KR-3401-20
Klíč ráčnový 20mm CLICKRAFT DOUBLE PROFI Line
Skladem na prodejně:2 ks
Kat.číslo: KR-3401-20
Skladem na prodejně:2 ks
KR-3401-21 Klíč ráčnový 21mm CLICKRAFT DOUBLE PROFI Line 1
Klíč ráčnový 21mm CLICKRAFT DOUBLE PROFI Line