KR-36003L AKCE KW Pracovní kalhoty KRAFTWERK vel. L PROFI Line (NN) 1
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-36003L
AKCE KW Pracovní kalhoty KRAFTWERK vel. L PROFI Line (NN)
Skladem na prodejně:9 ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-36003L
Skladem na prodejně:9 ks
KR-36003M AKCE KW Pracovní kalhoty KRAFTWERK vel. M PROFI Line (NN) 1
Kat.číslo: KR-36003M
AKCE KW Pracovní kalhoty KRAFTWERK vel. M PROFI Line (NN)
Skladem na prodejně:4 ks
Kat.číslo: KR-36003M
Skladem na prodejně:4 ks
Popis
  • dílenský pracovní oděv - kalhoty
  • vyrobený z mimořádně pevné, ale pohodlné tkaniny
  • praktické rozložení kapes
  • CE-/EN testované
  • 65% polyester,35% bavlna 32\2*10 112*54 290g\m2
Parametry
Kód Hmotnost (kg)
KR-36003L 0,66
KR-36003M 0,65
KR-36003S 0,64
KR-36003XL 0,67
KR-36003XXL 0,68
KR-36003XXXL 0,69
Nejprodávanější produkty
Kód: PA-H17
- plynové topidlo pro vytápění hal, staveb a venkovních prostorů - možno použít pro vysoušení neobývaných místností - vestavěné piezoelektrické zapalování - napájení ventilátoru 230V/50Hz - palivo: plyn propan-butan G30 - tlak plynu (bar) 0,7 - maximální topný výkon (kW) 17 - průtok vzduchu: 320 m3 / h - maximální odběr plynu (kg/h) 1,23 - termostat proti přehřátí (°C) 95
Cena:
na dotaz
Kat.číslo: PA-H17
Produkt není skladem
ks
Kód: KR-3964K-H5R4-K1W
- modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - multiplex pracovní deska tl. 35 mm z bukového dřeva, s ochranným lakem z lněného oleje obsahuje: 1x skříňka horní 680x281x350mm 1x skříň 1 dveře, 4 police, uzamykatelná, 600x458x2000mm 1x skříňka spodní 4 zásuvky 680x458x910mm 1x skříňka spodní 5 zásuvek 680x458x910mm 2x výztuha zadní 1420x65x30mm bez otvorů 1x výztuha zadní 1420x32,5x30mm bez otvorů 1x skříňka spodní 7 zásuvek na kolečkách 646x458x862mm 1x deska Multiplex (bukové dřevo) 2041x463x35mm 1x výztuha zadní 1420x65x30mm bez otvorů 3x panel zadní děrovaný 600mm s čtvercovými otvory