KR-3602-10 Klíč Inbus 10,0mm /180mm s kuličkou PROFI Line 1
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-3602-10
Klíč Inbus 10,0mm /180mm s kuličkou PROFI Line
Skladem na prodejně:13 ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-3602-10
Skladem na prodejně:13 ks
KR-3602-2 Klíč Inbus 2,0mm /77mm s kuličkou PROFI Line 1
Kat.číslo: KR-3602-2
Klíč Inbus 2,0mm /77mm s kuličkou PROFI Line
Skladem na prodejně:27 ks
Kat.číslo: KR-3602-2
Skladem na prodejně:27 ks
KR-3602-2,5 Klíč Inbus 2,5mm /87mm s kuličkou PROFI Line 1
Klíč Inbus 2,5mm /87mm s kuličkou PROFI Line