Kat.číslo: KR-3964K-BLK-022-IX
Dílenská stěna 2275x488x2000mm, deska Multiplex MOBILIO BLACK dílenský nábytek
Produkt není skladem
ks
do 14 dnů
Kat.číslo: KR-3964K-BLK-022-IX
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: KR-3964K-BLK-022-IX
Popis
  • modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO
  • volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci
  • zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích
  • s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek
  • pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3
  • stěnové panely s čtvercovými otvory
  • multiplex pracovní deska tl. 38 mm z nerezi, obsahuje:
  • 1 závěsnou skříňkou s plynovou pružinou
  • 1 vysoká skříň dvoudvéřová se 4-mi policemi
  • 1 spodní skříňkase 7 zásuvkami a dvířky (rozměry zásuvek níže):
  • 1× Š 1273 | V 114 | H 406 mm
  • 5× Š 808 | V 74 | H 406 mm
  • 1× Š 808 | V 153 | H 406 mm
  • 1 spodní skříňka se 4-mi zásuvkami
  • 1 Multiplex pracovní deska v rozměru 1361x463x38mm
  • 2 závěsné děrované panely
  • 1+1+1 zadní výztuhy
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-38113SET
- 6-ti dílná sestana pro pneuservisy - hydraulický nízkoprofilový zvedák 3t - rychlozdvih - stavitelné 3t podpěry (2ks) - podložka na sezení a klečení - klíč křížový na kola 17 x 19 x 22 mm x 1/2" CrV - multifunkční LED svítilna - pracovní rukavice velikosti XL