KR-4210-160 Kleště kabelové 160mm VDE 1000V 4ks HIGHTECH PROFI Line 1
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-4210-160
Kleště kabelové 160mm VDE 1000V 4ks HIGHTECH PROFI Line
Skladem na prodejně:2 ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-4210-160
Skladem na prodejně:2 ks
KR-4210-210 Kleště kabelové 210mm VDE 1000V HIGHTECH PROFI Line 1
Kat.číslo: KR-4210-210
Kleště kabelové 210mm VDE 1000V HIGHTECH PROFI Line
Skladem na prodejně:1 ks
Kat.číslo: KR-4210-210
Skladem na prodejně:1 ks
Popis
  • povrchová úprava čelistí matný chrom
  • 2-komponentní protismyková rukojeť
  • je zaručena bezpečná práce až do napětí 1000V
  • kabel AL+Cu 50mm2
  • kabel AL+Cu průměr 16
Parametry
Kód Hmotnost (kg)
KR-4210-160 0,233
KR-4210-210 0,367
Dokumentace
Bezpečnostní list:
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964K-H504
- pracovní stůl a skříň, systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - pracovní deska Multiplex tl. 35mm z bukového dřeva, s ochranným lakem z lněného oleje
Cena:
Kat.číslo: KR-3964K-H504
ks
Kód: KR-4321
- 6-ti dílná souprava jehlových pilníků - materiál: nástrojová uhlíková ocel T12 - plochý, kruhový, půlkulatý, 2x trojhranný, čtyřhranný - délka pilníků 165mm - v rolovací tašce