KR-4210-160 Kleště kabelové 160mm VDE 1000V 4ks HIGHTECH PROFI Line 1
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-4210-160
Kleště kabelové 160mm VDE 1000V 4ks HIGHTECH PROFI Line
Skladem na prodejně:2 ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-4210-160
Skladem na prodejně:2 ks
KR-4210-210 Kleště kabelové 210mm VDE 1000V HIGHTECH PROFI Line 1
Kat.číslo: KR-4210-210
Kleště kabelové 210mm VDE 1000V HIGHTECH PROFI Line
Skladem na prodejně:1 ks
Kat.číslo: KR-4210-210
Skladem na prodejně:1 ks
Popis
  • povrchová úprava čelistí matný chrom
  • 2-komponentní protismyková rukojeť
  • je zaručena bezpečná práce až do napětí 1000V
  • kabel AL+Cu 50mm2
  • kabel AL+Cu průměr 16
Parametry
Kód Hmotnost (kg)
KR-4210-160 0,233
KR-4210-210 0,367
Dokumentace
Bezpečnostní list:
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-4170
Cena:
Skladem na prodejně:3 ks
ks
Kód: KR-3964K-HS745H-K4-E
- modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - pracovní deska z bukové překližky Multiplex 680x696x35mm s ochranným lakem z lněného oleje - obsahuje: - 4x skříňka horní - 2x vysoká skříň 1 dveře, 4 police - skříň spodní 2 dveře - skříň spodní 4 zásuvky - skříň spodní 5 zásuvek - 2 x pracovní deska z bukové překližky Multiplex - skříň spodní 7 zásuvek na kolečkách - zadní výztuhy, děrované panely a konzole pro montáž