KR-4210-160 Kleště kabelové 160mm VDE 1000V 4ks HIGHTECH PROFI Line 1
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-4210-160
Kleště kabelové 160mm VDE 1000V 4ks HIGHTECH PROFI Line
Skladem na prodejně:2 ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-4210-160
Skladem na prodejně:2 ks
KR-4210-210 Kleště kabelové 210mm VDE 1000V HIGHTECH PROFI Line 1
Kat.číslo: KR-4210-210
Kleště kabelové 210mm VDE 1000V HIGHTECH PROFI Line
Skladem na prodejně:1 ks
Kat.číslo: KR-4210-210
Skladem na prodejně:1 ks
Popis
  • povrchová úprava čelistí matný chrom
  • 2-komponentní protismyková rukojeť
  • je zaručena bezpečná práce až do napětí 1000V
  • kabel AL+Cu 50mm2
  • kabel AL+Cu průměr 16
Parametry
Kód Hmotnost (kg)
KR-4210-160 0,233
KR-4210-210 0,367
Dokumentace
Bezpečnostní list:
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3979
- nosnost 3000 kg,nastavitelná výška 280 až 440mm - podpěra je určena k podepření při montáži a opravách na podvozku vozidla - umístěte na pevný, čistý, adhezivní a vodorovný podklad (ideální je asfaltovaná či betonová plocha) - nutno zabránit samovolnému posunu vozidla - nikdy nezvedejte a nepokládejte na podpěru vozidlo s korozí karosérie a podvozku, hrozí zřícení!! - sada 2 ks
Cena:
Skladem na prodejně:3 pár
pár
Kód: KR-3964K-85S-W
- pracovní stůl systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - pracovní deska MULTIPLEX tl. 35mm z bukového dřeva, s ochranným lakem z lněného oleje