KR-4210-160 Kleště kabelové 160mm VDE 1000V 4ks HIGHTECH PROFI Line 1
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-4210-160
Kleště kabelové 160mm VDE 1000V 4ks HIGHTECH PROFI Line
Skladem na prodejně:2 ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-4210-160
Skladem na prodejně:2 ks
KR-4210-210 Kleště kabelové 210mm VDE 1000V HIGHTECH PROFI Line 1
Kat.číslo: KR-4210-210
Kleště kabelové 210mm VDE 1000V HIGHTECH PROFI Line
Skladem na prodejně:1 ks
Kat.číslo: KR-4210-210
Skladem na prodejně:1 ks
Popis
  • povrchová úprava čelistí matný chrom
  • 2-komponentní protismyková rukojeť
  • je zaručena bezpečná práce až do napětí 1000V
  • kabel AL+Cu 50mm2
  • kabel AL+Cu průměr 16
Parametry
Kód Hmotnost (kg)
KR-4210-160 0,233
KR-4210-210 0,367
Dokumentace
Bezpečnostní list:
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3235K2
Cena:
do 14 dnů
Kat.číslo: KR-3235K2
Produkt není skladem
ks
Kód: KR-2245
- základní klempířské nůžky pro pohodlné střihy otevřených radiusů - břity mají mikro ozubení, které zamezuje sesmeknutí plechu mimo osu střihu - ergonomická rukojeť - max. tloušťka plechu 1,2mm - délka kleští 240mm