KR-4210-160 Kleště kabelové 160mm VDE 1000V 4ks HIGHTECH PROFI Line 1
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-4210-160
Kleště kabelové 160mm VDE 1000V 4ks HIGHTECH PROFI Line
Skladem na prodejně:2 ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-4210-160
Skladem na prodejně:2 ks
KR-4210-210 Kleště kabelové 210mm VDE 1000V HIGHTECH PROFI Line 1
Kat.číslo: KR-4210-210
Kleště kabelové 210mm VDE 1000V HIGHTECH PROFI Line
Skladem na prodejně:1 ks
Kat.číslo: KR-4210-210
Skladem na prodejně:1 ks
Popis
  • povrchová úprava čelistí matný chrom
  • 2-komponentní protismyková rukojeť
  • je zaručena bezpečná práce až do napětí 1000V