KR-500380 Nástavec 1" 38,0mm PROFI Line 1
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-500380
Nástavec 1" 38,0mm PROFI Line
Skladem na prodejně:3 ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-500380
Nástavec 1" 38,0mm PROFI Line
Skladem na prodejně:3 ks
KR-500410 Nástavec 1" 41,0mm PROFI Line 1
Kat.číslo: KR-500410
Nástavec 1" 41,0mm PROFI Line