KR-500410 Nástavec 1" 41,0mm PROFI Line 1
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-500410
Nástavec 1" 41,0mm PROFI Line
Skladem na prodejně:2 ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-500410
Nástavec 1" 41,0mm PROFI Line
Skladem na prodejně:2 ks
KR-500460 Nástavec 1" 46,0mm PROFI Line 1
Kat.číslo: KR-500460
Nástavec 1" 46,0mm PROFI Line