KR-500460 Nástavec 1" 46,0mm PROFI Line 1
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-500460
Nástavec 1" 46,0mm PROFI Line
Skladem na prodejně:1 ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-500460
Nástavec 1" 46,0mm PROFI Line
Skladem na prodejně:1 ks
KR-500500 Nástavec 1" 50,0mm PROFI Line 1
Kat.číslo: KR-500500
Nástavec 1" 50,0mm PROFI Line