KR-500500 Nástavec 1" 50,0mm PROFI Line 1
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-500500
Nástavec 1" 50,0mm PROFI Line
Skladem na prodejně:4 ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-500500
Nástavec 1" 50,0mm PROFI Line
Skladem na prodejně:4 ks
KR-500540 Nástavec 1" 54,0mm PROFI Line 1
Kat.číslo: KR-500540
Nástavec 1" 54,0mm PROFI Line