KR-500550 Nástavec 1" 55,0mm PROFI Line 1
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-500550
Nástavec 1" 55,0mm PROFI Line
Skladem na prodejně:1 ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-500550
Nástavec 1" 55,0mm PROFI Line
Skladem na prodejně:1 ks
KR-500580 Nástavec 1" 58,0mm PROFI Line 1
Kat.číslo: KR-500580
Nástavec 1" 58,0mm PROFI Line