KR-500650 Nástavec 1" 65,0mm PROFI Line 1
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-500650
Nástavec 1" 65,0mm PROFI Line
Skladem na prodejně:1 ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-500650
Nástavec 1" 65,0mm PROFI Line
Skladem na prodejně:1 ks
KR-500670 Nástavec 1" 67,0mm PROFI Line 1
Kat.číslo: KR-500670
Nástavec 1" 67,0mm PROFI Line