KR-500700 Nástavec 1" 70,0mm PROFI Line 1
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-500700
Nástavec 1" 70,0mm PROFI Line
Skladem na prodejně:2 ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-500700
Nástavec 1" 70,0mm PROFI Line
Skladem na prodejně:2 ks
KR-500710 Nástavec 1" 71,0mm PROFI Line 1
Kat.číslo: KR-500710
Nástavec 1" 71,0mm PROFI Line