KR-500710 Nástavec 1" 71,0mm PROFI Line 1
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-500710
Nástavec 1" 71,0mm PROFI Line
Skladem na prodejně:3 ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-500710
Nástavec 1" 71,0mm PROFI Line
Skladem na prodejně:3 ks
KR-500750 Nástavec 1" 75,0mm PROFI Line 1
Kat.číslo: KR-500750
Nástavec 1" 75,0mm PROFI Line