OM-BK2020040 Lístkový kotouč 20x20-6mm / zrno 40 - Normal korund 10
SKLAD BRNO
Kat.číslo: OM-BK2020040
Lístkový kotouč 20x20-6mm / zrno 40 - Normal korund
Skladem na prodejně:8 ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: OM-BK2020040
Skladem na prodejně:8 ks
OM-BK2020060 Lístkový kotouč 20x20-6mm / zrno 60 - Normal korund 10
Kat.číslo: OM-BK2020060
Lístkový kotouč 20x20-6mm / zrno 60 - Normal korund
Skladem na prodejně:4 ks
Kat.číslo: OM-BK2020060
Skladem na prodejně:4 ks
OM-BK2020080 Lístkový kotouč 20x20-6mm / zrno 80 - Normal korund 10
Lístkový kotouč 20x20-6mm / zrno 80 - Normal korund
OM-BK2020120 Lístkový kotouč 20x20-6mm / zrno 120 - Normal korund 10
Lístkový kotouč 20x20-6mm / zrno 120 - Normal korund
Skladem na prodejně:3 ks
Skladem na prodejně:3 ks
Popis
  • lístkový kotouč se stopkou
  • pro broušení železných, nerezových a dalších materiálů
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964K-87S-W
- pracovní stůl systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - pracovní deska MULTIPLEX tl. 35mm z bukového dřeva, s ochranným lakem z lněného oleje
Cena:
Kat.číslo: KR-3964K-87S-W
Skladem na prodejně:2 ks
ks
Kód: KR-3964DIX-SANA
Cena:
na dotaz
Kat.číslo: KR-3964DIX-SANA
Produkt není skladem
ks
Cena od:
množství je uvedeno u jednotlivých položek na záložce „Typy“
Zobrazit varianty
Kód: FT-28021
- aku zázový utahovák 1/4" s kroutícím momentem max 150Nm - výkonný a použitelný pro utahování a povolování šroubů, matic - výkonný motor, celokovová převodovka zajišťují plynulý chod a využít výkon AKU utahováku naplno s nižší spotřebouenergie - pohodlná pogumovaná ergonomická rukojeť, umístění ovládacích prvků uzpůsobené pro pravou i levou ruku - FESTA SHARE 20V aku utahovák je součástí skupiny výrobků s možností využívat Li-Ion batarie 2,0 Ah a 4,0 Ah ve všech strojích takto označených - Li-Ion technologie použitá v bateriích FESTA Power x tools nabízí možnost dobíjet baterie kdykoliv bez snižování jejich kapacity, dochází také k jen velmi pomalému samovybíjení - pro běžnou práci je baterie s kapacitou 2,0Ah (k.č. 28080) dostačující, pro práci s předpokladem větší zátěže doporučujeme použít baterii s kapacitou 4,0Ah (k.č. 28081) - dodáváno bez baterie a nabíječky
do týdne
Kat.číslo: FT-28021
Produkt není skladem
Kód: KR-3964K-9S-K2
- modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - pracovní deska INOX tl. 38 mm obsahuje: - 2x skříňka horní 680x281x350mm - 1x skříňka spodní 2 dveře - 1x výztuha zadní 1420x65x30mm bez otvorů - 1x deska Multiplex (bukové dřevo) 1361x463x35mm - 2x výztuha zadní 1420x32,5x30mm bez otvorů - 1x skříňka spodní 9 zásuvek 680x458x910mm - 2x panel zadní děrovaný 600mm s čtvercovými otvory