OM-BK3030040 Lístkový kotouč 30x30-6mm / zrno 40 - Normal korund 10
SKLAD BRNO
Kat.číslo: OM-BK3030040
Lístkový kotouč 30x30-6mm / zrno 40 - Normal korund
Skladem na prodejně:5 ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: OM-BK3030040
Skladem na prodejně:5 ks
OM-BK3030060 Lístkový kotouč 30x30-6mm / zrno 60 - Normal korund 10
Kat.číslo: OM-BK3030060
Lístkový kotouč 30x30-6mm / zrno 60 - Normal korund
Skladem na prodejně:4 ks
Kat.číslo: OM-BK3030060
Skladem na prodejně:4 ks
OM-BK3030080 Lístkový kotouč 30x30-6mm / zrno 80 - Normal korund 10
do 3 dnů
Lístkový kotouč 30x30-6mm / zrno 80 - Normal korund
Produkt není skladem
do 3 dnů
Produkt není skladem
OM-BK3030120 Lístkový kotouč 30x30-6mm / zrno 120 - Normal korund 10
Lístkový kotouč 30x30-6mm / zrno 120 - Normal korund
Skladem na prodejně:3 ks
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-105.301.001
Cena:
Kat.číslo: KR-105.301.001
ks
Kód: KR-3964-04
Cena:
Kat.číslo: KR-3964-04
Skladem na prodejně:1 ks
ks
Kód: KR-3964K-854S
- pracovní stůl systém skříněk MOBILIO - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - pracovní deska MULTIPLEX tl. 35mm z bukového dřeva, s ochranným lakem z lněného oleje
Kat.číslo: KR-3964K-854S
Skladem na prodejně:1 ks
- 189 dílná základní sestava nářadí uložena v 7 speciálních vložkách z pěny (60 x 40 / 20 x 40 cm) - 3 plně vybavených zásuvek nářadím řady PROFI Line - ráčny + nástavce 1/4" - 3/8" - 1/2" 4 - 32mm - nástavce bity Inbus + Torx - klíče očkoploché - kleště kombinované, štípací, blitzky HIGHTECH - šroubováky ploché + PH - kleště, pilka, pilníky, kladivo, palička, sekáče, vyražeče - dílenský vozík MADE IN GERMANY 7 zásuvek - horní kryt je vyrobený z materiálu odolného vůči rozpouštědlům a s integrovanými úložnými přihrádkami - perforované boční stěny - velmi stabilní dvouplášťová ocelová konstrukce - 7 zásuvek s kuličkovými ložisky, plně výsuvné - pojistka zabraňující současnému otevření více zásuvek - centrální zamykání všech zásuvek - 2 pevné a 2 otočné kolečka - nosnost zásuvky: 45 kg - celková nosnost: 450 kg (bez pohybu)
Skladem na prodejně:2 ks
Kód: RC-8951000274
- kleština 6 mm (volitelně 3 a 8 mm) - velmi kompaktní pneumatická bruska s vysokým výkonem - výkon 300W - vysokorychlostní motor 30.000ot./min - kovové pouzdro s kompozitním nátěrem - regulátor rychlosti - bezpečnostní spoušť