OM-DA35025A Diamantový kotouč na asfalt 350mm /25,4mm PF TOP 1
do 3 dnů
Kat.číslo: OM-DA35025A
Diamantový kotouč na asfalt 350mm /25,4mm PF TOP
Produkt není skladem
do 3 dnů
Kat.číslo: OM-DA35025A
Produkt není skladem
OM-DA40025A Diamantový kotouč na asfalt 400mm /25,4mm PF TOP 1
Kat.číslo: OM-DA40025A
Diamantový kotouč na asfalt 400mm /25,4mm PF TOP
Kat.číslo: OM-DA40025A
OM-DA45025A Diamantový kotouč na asfalt 450mm /25,4mm PF TOP 1
Diamantový kotouč na asfalt 450mm /25,4mm PF TOP
Popis
  • určen pro náročné profesionální podmínky
  • dosahuje vysokých řezných výkonů
  • řezání za sucha i mokra
  • segmentynavařené laserem
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-32026
- lampa 35W COB LED 230V/50Hz s hliníkovým korpusem - ultra silná, ale úsporná pro optimální širokoúhlé 120° osvětlení - pevný a lehký korpus pro průmyslové nasazení - životnost LED až 50.000 hodin - nízká provozní teplota pro delší životnost - 5m napájecí kabel H05WF 2x0,75mm2 - IP67 ochrana proti silnému proudu vody