OM-DA35025A Diamantový kotouč na asfalt 350mm /25,4mm PF TOP 1
do 3 dnů
Kat.číslo: OM-DA35025A
Diamantový kotouč na asfalt 350mm /25,4mm PF TOP
Produkt není skladem
do 3 dnů
Kat.číslo: OM-DA35025A
Produkt není skladem
OM-DA40025A Diamantový kotouč na asfalt 400mm /25,4mm PF TOP 1
Kat.číslo: OM-DA40025A
Diamantový kotouč na asfalt 400mm /25,4mm PF TOP
Kat.číslo: OM-DA40025A
OM-DA45025A Diamantový kotouč na asfalt 450mm /25,4mm PF TOP 1
Diamantový kotouč na asfalt 450mm /25,4mm PF TOP
Popis
  • určen pro náročné profesionální podmínky
  • dosahuje vysokých řezných výkonů
  • řezání za sucha i mokra
  • segmentynavařené laserem
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964K-87S-WIX
- pracovní stůl systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - pracovní deska INOX tl. 38mm