OM-DA35025A Diamantový kotouč na asfalt 350mm /25,4mm PF TOP 1
do 3 dnů
Kat.číslo: OM-DA35025A
Diamantový kotouč na asfalt 350mm /25,4mm PF TOP
Produkt není skladem
do 3 dnů
Kat.číslo: OM-DA35025A
Produkt není skladem
OM-DA40025A Diamantový kotouč na asfalt 400mm /25,4mm PF TOP 1
Kat.číslo: OM-DA40025A
Diamantový kotouč na asfalt 400mm /25,4mm PF TOP
Kat.číslo: OM-DA40025A
OM-DA45025A Diamantový kotouč na asfalt 450mm /25,4mm PF TOP 1
Diamantový kotouč na asfalt 450mm /25,4mm PF TOP
Popis
  • určen pro náročné profesionální podmínky
  • dosahuje vysokých řezných výkonů
  • řezání za sucha i mokra
  • segmentynavařené laserem
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3946
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-3946
Skladem na prodejně:4 ks
ks
Kód: FT-28004
- aku vrtací šroubovák s příklepem - výkonný motor - celokovová převodovka dává možnost plně využít maximální výkon a zajišťuje plynulý chod - plynulé nastavení volby druhu použití otočným prstencem (vrtání s příklepem / vrtání / šroubování) - mastavení utahovacího momentu v rozsahu 19 ti stupňů - pohodlná pogumovaná ergonomická rukojeť, umístění ovládacích prvků uzpůsobené pro pravou i levou ruku - FESTA SHARE 20V aku vrtačka je součástí skupiny výrobků s možností využívat Li-Ion batarie 2,0 Ah a 4,0 Ah ve všech strojích takto označených - Li-Ion technologie použitá v bateriích FESTA Power x tools nabízí možnost dobíjet baterie kdykoliv bez snižování jejich kapacity, dochází také k jejich pomalému samovybíjení - dodáváno bez akumulátoru, nabíječky a kufr