Kat.číslo: OM-K025K030VS
Kartáč koncový 25mm / 0,3mm - stopka 6mm
Skladem na prodejně:10 ks
ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: OM-K025K030VS
Skladem na prodejně:10 ks
ks
Katalogové číslo: OM-K025K030VS
Popis
  • víceúčelový ocelový kartáč pro širokou škálu použití
  • ideální pro přípravu materiálu před základním nátěrem i další finální povrchové úpravy
  • mohou také čistit fasády, pažiny a ocelové odlitky
  • stopka 6mm