Kat.číslo: OM-K025K030VS
Kartáč koncový 25mm / 0,3mm - stopka 6mm
Skladem na prodejně:10 ks
ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: OM-K025K030VS
Skladem na prodejně:10 ks
ks
Katalogové číslo: OM-K025K030VS
Popis
  • víceúčelový ocelový kartáč pro širokou škálu použití
  • ideální pro přípravu materiálu před základním nátěrem i další finální povrchové úpravy
  • mohou také čistit fasády, pažiny a ocelové odlitky
  • stopka 6mm
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3979
- nosnost 3000 kg,nastavitelná výška 280 až 440mm - podpěra je určena k podepření při montáži a opravách na podvozku vozidla - umístěte na pevný, čistý, adhezivní a vodorovný podklad (ideální je asfaltovaná či betonová plocha) - nutno zabránit samovolnému posunu vozidla - nikdy nezvedejte a nepokládejte na podpěru vozidlo s korozí karosérie a podvozku, hrozí zřícení!! - sada 2 ks
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-3979
Skladem na prodejně:3 pár
pár
Kód: KR-3964K-85S-W
- pracovní stůl systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - pracovní deska MULTIPLEX tl. 35mm z bukového dřeva, s ochranným lakem z lněného oleje